Přístav 69 - Úvodní stránka774 696 059
10.00-18.00h

775 651 220
18.00-23.00h

Léčba závislostí na alkoholu, drogách a další…ZávislostiV šamanismu se vždycky drogy používaly a používají. Důvodem bylo to, že některé látky dokážou svou silou otevřít vědomí a umožnit tak člověku snadněji vnímat i jiný svět. Šamani, kteří na to byli léta cvičení, však dokázali účinek těchto látek svým vědomím držet v bezpečných mezích. To současní konzumenti drog neumí. Škody napáchané na jejich vědomí jsou proto jen velice obtížně léčitelné a snaha zbavit se těchto závislostí bývá pak nadlidský úkol. Více se můžete dočíst našem článku Šaman se nerodí z posvátné drogy.Zavolejte a objednejte se do poradny:

Volejte!

tel.: 775 651 220

mail: poradna@pristav69.cz
S čím Vám umíme pomoci…

     Alkoholismus, závislost na drogách, lécích, gamblerství a další…

     Terapeutickou a šamanskou pomoc těm, kteří se rozhodli zbavit se závislosti

     Neschopnost najít smysl života po zážitcích spojených s drogami

   •  Stavy po požití drog či účast na obřadech, které způsobily, že se cítíte být „mimo“ sebe 

 

Jak se to stane, že nad vámi Duch alkoholu či drogy přebere moc? To máte hned. Chvilka nepozornosti, pár špatných let, trocha zranění z dětství, nedostatečné zázemí a je to. Už vás má … nabídl vám zkrátka víc než okolní svět. Je lstivý a ví, jak na nás. Zvláště silní jsou pro něj lákavá pochoutka. Ví, jak nás připravit o sílu. O tu mu přeci jde. Někoho učiní silným a rychlým, jiný bude plakat, další se dokáže s jeho přispěním uvolnit, odpočinout, ale jen pro tuto chvíli. Pak zaplať. Je to koloběh… Když se něčemu dáme všanc, už nás to drží. Má nás to, jako když se upíšete vlastní krví. A když už vás to nebaví? Už jste prokoukli jeho falešnou hru a přestala být už zábavná? Není to bohužel tak lehké … však to sami dobře víte…

Svět bez drog jakoby byl vybledlý, nechápete z čeho se druzí radují, proč to hrotí a o co usilují. Jste mezi nimi cizincem. Prošli jste zkušenostmi a ty vás změnili. Lepší je být namol nebo sjetý, než tohle muset řešit. Ale napadlo vás někdy, že je to taky hra toho poťouchlého Ducha? Pokud nemáte síly (a je celkem jedno, jak jste o ně přišli) svět se zdá vždycky ponurý. Tak to chodí.

Jakmile se chcete opravdu své závislosti zbavit, musíte udělat čtyři činy: Vyléčit to, co vás k závislosti přivedlo, nabrat síly, najít důvod, proč se nechcete zahubit (tedy smysl života) a zavřít pevným špuntem otvor, který je vaše energetická rychlodráha k Duchu drogy.

Pokud chcete pomoct, jsme tu pro vás, ale chcete-li se postupně zničit, dělejte jak myslíte. Každý máme možnost to vzdát. A třeba budete mít to štěstí, že vás na konci vaši cesty Duch závislosti nechá být. I to se stává … nemáte mu totiž už co nabídnout.©  2011  Přístav 69   Powered by Constructor system