Přístav 69 - Úvodní stránka774 696 059
10.00-18.00h

775 651 220
18.00-23.00h

Zajímají vás naše názory? Tak čtěte, co hrdlo ráčí ...Jak úspěšně zvládnout ROZVOD ...

Jak úspěšně zvládnout ROZVOD

Raději bych psala článek o něčem úplně jiném. Třeba jaké je to štěstí se každé ráno probudit v náruči partnera, kterého milujete a pro kterého jste nádherná bytost, vonící, plná inspirace. Raději bych psala o partnerství, které přetrvá věky a je dobrým domovem pro děti, které bez šrámů jednou vyplují z přístavu. Bylo by krásné, kdyby tomu tak vždycky bylo, ale bohužel není. Osud před nás staví různé lekce a je jen na nás, jak je zvládneme. Zda dokážeme změny ve svém životě udělat rychle a pokud možno bezbolestně, zda dokážeme z nezdarů vytěžit poznání, která nám budou k užitku a nebudou nás blokovat v další cestě životem a také jestli ochráníme ty, kteří jdou životem s námi, naše děti.

 

 

 

Článek o rozvodu čtěte ZDE ...Vyberte si partnera podle znamení zvěrokruhu!

Vyberte si partnera podle znamení zvěrokruhu!Chce "ten váš" být manželem, nebo ne? Uvědomujete si, slečny a dámy, s kým vlastně toužíte strávit život? Muži někdy bývají podivní ptáčkové, že? Kamarádi a různá dobrodružství jim často jsou přednější, než vy. Jindy ale zase překvapí svou spolehlivostí a věrností. A vybrat si toho pravého bývá hotové umění!

 

Dejte na naše rady a čtěte ... TADY ...   

 

 

 Magický rituál je hluboce transformační proces

Kdo z nás by nechtěl změnit svůj osud, ovlivnit ho ve svůj prospěch? Každý, kdo chce být vítězem, kdo touží po štěstí a lásce, chce mít život ve svých rukou. Způsobů, jak to dokázat, je jistě bezpočet, ale nad jiné mocnější je použití magie...

Více o magii si můžete přečíst tady ...  

 

 

 

 

 Chcete splnit přání? Tak o Dušičkách dejte svíčku do dýně…

Světlo opilce JackaBlíží se svátek Všech svatých a většina z nás zapaluje na hřbitově svíčky jako vzpomínku na ty, kteří už odešli. Vzpomínat v tento podzimní čas, má prastarou tradici. Keltové poslední říjnovou noc slavili Samhain, který byl zasvěcen mrtvým. Slované tradici převzali a upravili ji podle svého. V anglicky mluvících zemích se zase slaví. Pro nás je však Halloween spojen především s dýní, kterou s dětmi s oblibou vydlabáváme a dáváme se svíčkou před dveře. Ale víte, kde se vlastně tahle dýně vzala? Povím vám tedy její příběh…

Přečtěte si příběh o Světle opilce Jacka ... ZDE ...

 

 

 Podzimní čistící čaj - zaručeně funguje!

Podzimní čistící čajZima se blíží a tak nastal čas uklidit. Ve svém úklidu nezapomeňte také na své tělo, které potřebuje odbourat, a vyčisti všelijaké škodliviny, které do sebe nachytalo. K tomuto účelu se skvěle hodí tento podzimní čistící čaj.

Tady najdete složení čistícího čaje. Čtěte zde ...

 

 

 

 

 Kletba nebo jen špatné rodinné návyky?

Kletba nebo jen špatné rodinné návyky?Neběží váš život jako po másle, občas zaskřípe, nebo je to stále jak z louže do bláta? Máte někdy ten pocit, že se vám smůla na paty přímo lepí? Pak je na místě, ptát se proč.

Více se o kletbách dozvíte tady ...  

 

 

 

 

 Šaman se nerodí z posvátné drogy

Šaman se nerodí z posvátné drogyŠamanismus je často spojován s používáním halucinogenních látek. Skoro každá šamanská kultura má svou posvátnou drogu, kterou využívá k navození změněných stavů vědomí, k rituálním účelům, k šamanskému zasvěcení … Šamanismem se už dlouhou dobu zabývám a tak bych ráda napsala něco o tom, jak to s posvátnými drogami vlastně je, k čemu slouží, jak s nimi šamani přírodních národů pracují a zda se dá bez nich obejít.

Celý článek o šamanských drogách ...

 

 

 Láska je začátek našeho života ...

Láska je začátek našeho životaV životě, se nám dějí různé situace, které, jak se říká, nám ten život pěkně znepříjemňují. Skoro každého člověka, který se zabývá jen trochu svým životem, pravděpodobně napadne: „No to už je takový osud, už to tak musí být.“ Já si ale myslím, že je to trochu jinak.

Tady najdete více ...

 

 Neprobádaná krajina vnímání lidského těla

Neprobádaná krajina vnímání lidského těla

Lidská bytost toho o svém vnímání ví opravdu málo. Jistě, jsou tu smysly – uši, oči, pusa, nos, kůže ale dál? Kde v našem těle vnímáme bolest, lásku, obdiv, strach, důstojnost, úžas? Tak to už přesně nevím, pokrčíte rameny. Někde to jistě je, ale koho z nás to kdy napadlo prozkoumat?

Poznat své tělo z pohledu vnímání se mi zdá velmi praktické. Pokud bych ho totiž dobře znala, vyhnula bych se mnoha potížím a zbytečným omylům. Ušetřila bych si sílu i čas. To mám v plánu … a chcete-li, můžete se přidat.

 

Celý článek si můžete přečíst tady ...

 

 

 Chcete jít za štěstím? Bez vize to asi nepůjde…

Chcete jít za štěstím? Nechci se stát dospělou. A víte proč? Až příliš často mi jako dospívající dívce říkali, ber to aspoň trochu vážně. A to tedy ne! Nechci žít život, ve kterém pravidla a povinnosti převažují nad radostí. Nechci být dospělá způsobem, jaký je až příliš častý. Bez vize, beze smyslu se plahočit za splněním toho, o čem starší říkají, tak se to má, tak se to dělá, tak je to správně...

 

Chcete si přečíst celý článek? Tak ho najdete tady.  

 

 „Jak najít pravou Lásku?“ – návod o šesti bodech.

Láska je začátek našeho životaZdá se nám nesmírně těžké, najít člověka, který k nám patří? A pokud už se někdy někdo takový objevil, zamilovanost stejně po čase přešla, rozplynula se jak obláček dýmu a zůstalo po ní jen zranění a smutek? Nemusí tomu tak být, ale chce to hodně kuráže a pravdivosti. Připravila jsem pro vás jednoduchý návod na to, jak ve svém životě najít ideálního partnera.

Podrobný návod najdete zde...

 

 Zázrak - přirozená součást našeho života

PohádkyMáte rádi pohádky? Vzpomínáte na chvíle, kdy jste zachumláni pod peřinou trnuli hrůzou, jak ten kouzelný příběh dopadne? A spolu s okouzlujícím hrdinou létali na létajícím koberci, hledali prsten na mořském dně, bojovali s draky nebo milovali odvážné prince? Pohádky to jsou skutečné živé příběhy, které k nám doputovaly z dávných dob lidské historie.

Celý zázračný článek ...

 

 Medicíno, chceš-li se inspirovat od šamanů, musíš uvidět to podstatné!

Medicína&šamanská léčbaJako lidé žijící v moderní společnosti si jen těžko umíme představit, že nemoci našeho těla lze léčit i jinak, bez použití diagnostických přístrojů, chemických léků, sterilních chirurgických zákroků. Je pro nás v podstatě nepředstavitelné, že by někdo mohl například tancem, zpěvem a bubnováním vyléčit naše neduhy. Ale šamani dosahují ve svých léčbách překvapivé úspěšnosti! Jak to dělají? Jak je to vůbec možné?

Více se dočtete tady ...

 

 

 

 Ptáte se po smyslu života? Nabízím Vám odpověď.

Smysl životaJistě to znáte, každý ho hledá … ale jak to vlastně všechno doopravdy je? A je vůbec důležité pro náš život a naše prožívání vědět, zda nad námi sedí Bůh nebo někdo jiný? Universum, Jehova, Zeus, nějaký marťan nebo kdo vlastně… Lidský život může mít přeci mnoho podob a mnoho smyslů. A je vůbec nějaká jednotná univerzální a tedy veskrze „pravdivá“ odpověď?

Celý článek ...

 

 

 Při potratu žena ztrácí část své duše …

PotratSnaha o předčasné ukončení těhotenství je na světě stejně dlouho jako těhotenství samo. V různých dobách byl k tématu potratů různý přístup, někdy přísný, jindy liberální, ale většinou v podstatě závislý na celkovém postavení a svobodě žen ve společnosti. Co však zůstává od počátku podobné, je dopad potratu na duši ženy. Tohle téma je pro naši „civilizovanou“ společnost v podstatě tabu.

Přečtěte si celý článek…

 

 

 Jsem pohanem bez viny…

PohanNemám ráda označení pohan. Možná ti vzdělanější než jsem já, vědí, kde se přesně vzalo, ale pro mě to znamená nést hanu, tj. jakousi vinu, hanbu … Obecně označuje ateisty, v lepším případě polyteisty, předcházející před lepší, vyspělejší vírou v jednoho boha, nebo jinověrce obecně. Padá na ně hana. Za co vlastně a proč? Za odlišné vnímání světa? A v tom to právě leží…

Přečtěte si celý článek ...

 

 

 Ženy a muži, sundejte si své nepohodlné kabátky!

Sundejte si své kabátky!Nevím jak vy, ale já jsem si často kladla otázku, jaký je rozdíl mezi mužem a ženou? Zvlášť v dnešní době, kdy se rozdíly, alespoň v některých oblastech, dosti stírají. Hlavu nám matou také různé duchovní koncepty, které vnáší pojmy, jako vnitřní žena a vnitřní muž. Mám na to jiný názor...

Celý článek ...

 

 

 Proč porod bolí?

Proč porod bolí?Tak jak svět běží, je dokonalý. Nic není náhodné. Vše má své místo, smysl. Hlad nás nutí se najíst, únava odpočinout si, strach schovat se nebo zaútočit. A jaké místo má bolest? Na něco nás upozorňuje. Na to, čemu se máme vyhnout. Pokud se nožem řízneme do prstu, je to jasné. Máme být trochu opatrnější. Ale co porodní bolesti? Proč se porodní cesty, když přijde ten pravý čas, prostě bezbolestně neotevřou a nevydají dítě?

Přečtěte si celý článek ...

 

 Tanec slunce a jeho posvátné tajemství

Tanec slunceTanec slunce je prastarý obřad, opředený mnoha fascinujícími příběhy. Obřad s tradicí a velmi složitými, pro nás často nepochopitelnými, rituály. Když nás jeden dobrý kamarád Robas požádal o šamanské vedení při tomto obřadu, byli jsme zaskočeni. Jsme sice šamani, ale máme vůbec právo vstoupit na toto posvátné území?

O tom jak jsme tančili Tanec slunce...

 

 

 

 

 Konec světa: Co nám přinese rok 2012?

Konec světa 2012A je to tady! Vstoupili jsme do roku 2012 a pomyslný „Konec světa“ se už začíná odpočítávat. Zmocňuje se Vás určitá nervozita, strach, očekávání nebo je Vám to úplně fuk? Každopádně, ať už se stavíte k této otázce jakkoliv, nemohla vás tato katastrofická informace minout.

Přečtěte si celý článek ...

 

 

 ©  2011  Přístav 69   Powered by Constructor system