Přístav 69 - Úvodní stránka774 696 059
10.00-18.00h

775 651 220
18.00-23.00h

Léčitelství - alternativní medicínaJak začíná nemoc? Někdy je to přílišný stres, jindy špatné návyky, traumata, zranění nebo neochota vidět věci, tak jak jsou. Nemoc má svůj počátek v duši. To ona se nám snaží nemocí sdělit to, co jsme dlouhou dobu nechtěli slyšet. A každý z nás má jinou únosnost …

Šamanský pohled na člověka nám umožňuje při léčení nemocí vycházet z  pohledu, že tělo a duše jsou jedno. Tělo je viditelná část našeho vědomí a není, tak jak nás učila po staletí církev, cosi špatného, mířícího dolů do zkázy. Tělo je náš chrám a chceme-li ho vyléčit, nestačí jen nahodit novou fasádu. Je potřeba jít do hloubky a zevnitř mu vrátit jeho ztracenou harmonii.

 

Tělo je chrámVědci v posledních letech velmi intenzivně zkoumají účinky látek, které využívají při léčbách šamani v kulturách přírodních národů. Pokouší se je extrahovat a využít v moderní medicíně. Bohužel s nevalným úspěchem. Není divu, je to bláhové počínání, protože duch byliny, s jehož pomocí šamani léčí, se zkrátka do pilulky umístit nedá. 

S čím Vám umíme pomoci ...

     Veškeré nemoci těla, zvláště potíže chronického charakteru

     Gynekologická onemocnění – cysty, nepravidelná menstruace, neplodnost

     Alergie, onemocnění jater a ledvin, dechové potíže, cukrovka

     Počáteční stádia rakoviny

     Sexuální poruchy i poruchy v příjmu potravy Tradice spirituální medicíny a léčitelství je v České republice velice silně zakořeněna. Ať už povstala z keltské či slovanské tradice, vždy na našem území žili ti, kteří využívali k pomoci druhým dary přírody. Přijímáme odkaz slavných bylinkářů, ale máme i své vlastní odzkoušené bylinné receptury, založené na komunikaci s duchem rostliny. Ale k léčení nemocí používáme také akupresuru a práci s léčivou energií. V řadě případů spolupracujeme s lékaři a jinými léčiteli.Kontakt:

tel.: 775 651 220

mail: poradna@pristav69.cz
Při šamanské léčbě je podstatné umění navázání osobního a pevného kontaktu s Universem, s naší duší i s bytostmi, které tento svět obývají. A právě toto umění je základem šamanské léčby. Na rozdíl od moderní medicíny, která bohužel nenavazuje kontakt v podstatě žádný. Znáte to: Lékař v bílém, sedící za bílým stolem nám naordinuje vhodnou pilulku, při vyšetřování našeho těla mlčí, přemýšlí a ptá se pouze na příznaky onemocnění, vůbec ho nezajímají naše starosti, záležitosti rodu, domu, ve kterém bydlíme, ani naše zlá zahořklá sousedka. Vůbec se nediví, že stejné onemocnění se nám stále vrací. Označí to slovy recidiva nebo genetika, dá nám další pilulku nebo uřízne postižený orgán. Kdyby to byl šaman, udělal by něco docela jiného. Zeptal by se přímo naší duše. A ta by odpověděla. A věřte nebo ne, odpověděla by velmi ráda, vždyť se jí již dlouhou dobu nikdo, kdo by jí dokázal rozumět, na nic kloudného neptal.©  2011  Přístav 69   Powered by Constructor system