Přístav 69 - Úvodní stránka774 696 059
10.00-18.00h

775 651 220
18.00-23.00h

Vyberte si partnera podle znamení zvěrokruhu!Vyberte si partnera podle horoskopu!


Chce "ten váš" být manželem, nebo ne? Uvědomujete si, slečny a dámy, s kým vlastně toužíte strávit život? Muži někdy bývají podivní ptáčkové, že? Kamarádi a různá dobrodružství jim často jsou přednější, než vy. Jindy ale zase překvapí svou spolehlivostí a věrností. A vybrat si toho pravého bývá hotové umění!

 

Beran

Společný život? Po pravdě, Berani tak trochu patří k sobcům. Chtěli by vše přizpůsobit vlastním názorům, milenky by měly být nadšené z jejich potřeb. Když však mají partnerku skutečně rádi, jednají už spíš srdcem, než hlavou. K vaší radosti se potom s nadšením promění v hotové beránky, kteří jsou plní porozumění a něžného přístupu. Dokáže je nadchnout svatba romantická nebo zase plná adrenalinu, postarají se však o její hladký chod. V manželství skvěle rozumí dětem a chtějí si s nimi často hrát. Přesto se musí naučit hledat kompromisy v partnerství, což bývá práce! Umí však být neuvěřitelně obětaví, oddaní a chtějí se postarat o materiální dostatek pro blízké.

 

Býk

Tito muži jsou pro manželství! Mají totiž domácky založenou povahu a, slečny, po dlouhotrvajícím vztahu opravdu touží. Měl by je naplňovat po stránce duševní, i erotické… Málokdy bývají lidmi, kteří by vůbec uměli žít bez lásky a něžností. Touží zůstat v závětří u partnerské pohody, k níž patří spokojená rodina s dětmi. Takže si užijí velkou a romantickou svatbu se spoustou jídla, pití a hudby, chovají se vesele. Milují pěkně upravenou domácnost, kde je všeho dost, rádi budují rodinné domky i zahrady. Proto jsou sázkou na životní jistotu. Naštvou se jen, pokud důležité věci neběží podle jejich přání. Obvykle se ale chovají bodře a blízkým rádi působí mnoho potěšení.

 

Blíženci

Bývají výbornými kamarády. Manželství je však může překvapit! Jestli někdo žije dlouho single životem, pak oni. Mívají kolem sebe množství známých, mezi kterými se cítí dobře. Vyhovuje jim taky žít v jedné domácnosti se sourozenci nebo kamarády. V jádru jsou to přitom křehké duše, toužící po blízkosti interesantní ženy, jako jste vy. Když potkají inteligentní a vnímavou partnerku, zapomenou na své ego a do manželství vstoupí s chutí. Získají totiž oporu a cítí duševní pohodu, díky níž lépe dělají i svou práci. Svatba přitom klidně může být prostá a civilní. Vůči ženě se chovají mile a mění záliby, přesto ale touží cestovat. Pak musíte vztah udržovat s pochopením!

 

Rak

Opravdu touží po rodině! Celá jejich osobnost už je tak nastavená, jsou pro manželský život zrození. Jde o výhru v loterii! Právě proto si rádi počkají, než se jim podaří uzavřít pevný svazek. Když to vyjde a najdou duševně blízkou osobu, úplně se jí rozdají. I finančně. Svatba pro ně znamená důležitý okamžik života a bývá rodinná i tradiční. Po ní mají dobré schopnosti pro domácký život a starost o děti. Skvěle vaří a výhodně nakupují. Zajímají se víc o členy rodiny než sami o sebe, což lze poznat i na vztahu k rodičům. Hodně pro ně znamená udržování porozumění v rodině, taky ale dost myslí na výdělek a zisky, abyste si spolu mohli užívat v kuchyni i ložnici.

 

Lev

Patří k mužům, kteří hledají opravdovou lásku. I když vypadají sebejistě a v mládí si správné partnerství vybrat neumí. Vyhovuje jim klasické manželství, tak o ně stojte! Potřebují si vážit atraktivní, i charakterní partnerku, pak s ní vydrží dobré, i zlé. Bývají vhodnou oporou. Vyžijí se i při svatbě, kde jsou kreativní a obecně rádi zdobí. Proběhnout by měla v lehce pompézním duchu, třeba na zámku, aby si jí zapamatovala celá rodina. Společnost a kolegové je jako ženaté lépe přijímají a toho si dosyta taky užíváte vy. I když jim silná osobnost dovolí žít osamoceně a věnovat se kariéře, bez dětí a vaší vřelé náruče být nedokážou. Fungující vztah jim přináší pocit životní radosti a stabilitu.

 

Panna

Tito muži a manželství? Jestli jsou pro něj vhodní, není úplně jisté. Myslí si to taky sami o sobě, přesto si ale partnera nakonec většinou vyberou. Jsou ochotní počkat si na vhodné materiální podmínky. Nevadí jim věkový rozdíl, hlavně když protějšek bude jako partner, i člověk kvalitní a odpovědný. Stačí jim docela skromná svatba. Potom si musí být jistí finančním zajištěním rodiny, kterou plánují, o potomky se postarají dobře. Dobře si umí spočítat výdaje a v manželství se chovají prakticky, jsou však i dost citliví. Proto potřebují duševní oporu a lásku, která třeba jen pluje pod povrchem. Potom lépe pracují, přemýšlejí nad budoucností a jsou schopní si vztahy užívat.

 

Váhy

Nedokážou být sami. Proto jsou pro vás žádaní, dámy! Partnerství je pro ně základem života, bez kterého se necítí být celiství. Aby žili spokojeně, musí často vídávat i přátele nebo členy rodiny. Vztah se ženou byl tak měl být vyrovnaný. I když to na sobě nedají znát, touží po romantické svatbě. Taky po spokojeném manželství, v němž se dává najevo láska. Pak funguje všechno, od milování přes domácí práce až po starost o děti a rodinnou pohodu. Chtějí si užívat ve společnosti, ale když je to třeba, dávají přednost protějšku. Pozor ale na jejich nerozhodnost, lenost a nálady. Přesto se téměř nerozvádějí, i když se kolem nich pohybuje hodně přitažlivých žen, své vztahy budují.

 

Štír

Na první pohled se to nezdá. Působí totiž tajemně, což asi přitáhlo i vás. V manželství však umí být skvělí, pokud jsou s protějškem spokojení. Nejdřív si touží vyzkoušet různé milostné vztahy, než se usadí. Přitom ale bývají na vlastní protějšky žárliví. Neuspokojuje je život o samotě a chtějí uzavřít pevný svazek,  který touží potvrdit klasickou svatbou. Bývají rodinně založení a k dětem i partnerovi cítí silný a osudový vztah. Dokážou být věrní, své milované podporovat duševně a přitom se  chovat prakticky i po finanční stránce. Sice umí dávat najevo nespokojenost, přesto i hlubokou lásku, pokud jí pociťují. Když překonají špatné stránky své povahy, bývá život s nimi zárukou jistot.

 

Střelec

Jak je přesvědčit k manželství? To bývá svízel. V milostném životě totiž nejednou patří k dobrodruhům. Na cestách po světě můžou žít sami a zároveň udržovat vztahy. Přitom se však chtějí chovat opravdu čestně. Díky potřebám svého těla, i duše někdy ale uzavřou příliš brzy manželství, mnozí však myslí na svatbu jako na pozdější řešení. Nejdřív musí uklidnit svůj temperament. Ve zralém věku se překvapivě snaží žít konzervativně a být příkladem pro druhé. Při svatbě prot uzavírají svazek, který se vykazuje finanční zajištěností a společenskou úrovní. Mívají srdečný vztah k dětem a snaží se pro ně žít naplno, i když to něco stojí. Pak dávají partnerce radost a touží si vztah užívat.

 

Kozoroh

Nejednou žijí o samotě. Spíš ale vlastně čekají na správnou příležitost. Nedělá jim problém rozhodnout se pro osamělý život, svůj názor ale často mění. Partnerský život je může přitahovat až časem a potom se dlouho připravují na svatbu. I když bývá protějšek mladší, u obřadu hledají klasický styl i průběh. Na manželství se přitom dívají z hlediska rozumu a praktických potřeb. Takže si umí vybrat postavení a bydlení, které bude za to stát i po ekonomické stránce. Děti vychovávají v řádu a v manželství chtějí taky udržovat rodinné tradice. Podporují svou, taky ženinu kariéru a všechno ohledně domova mají dobře propočítané dopředu. Proto mívají dlouhotrvající vztahy.

 

Vodnář

Typické je pro ně liberální založení. Musíte si tedy dávat pozor! V mládí totiž nemají problém zažít několik vztahů za sebou. Můžou žít ´na hromádce´, protože stejně počítají s možnými rozchody. Pak se rádi pohybují mezi přáteli, co nejednou bývají dost rázovití. Když však vytvoří pevné partnerství, klidně myslí na manželství. I když se musí učit praktické stránce života v domácnosti a častým kompromisům. Při svatbě oslavují opravdový vztah. Chtějí se postarat o hladký chod rodiny a chtějí s vámi vytvořit rovnocenný pár, což je výhra, která se týká i financí. K dětem mívají přátelský a rozumný přístup, potřebují však taky klid sami pro sebe, když si čtou nebo něco vynalézají.

 

Ryby

Pro život o samotě určitě stavění nejsou. Chtějí mít ženu a děti. Jsou sice schopní žít na ubytovně, rodinný způsob života však bývá jejich sen, který si touží vyplnit. Chtějí mít opulentní svatbu, protože pak na ní budou vzpomínat. Potom si užívají klasický způsob manželského života. I když potřebují víc pracovat, cestovat a sportovat, věnují se s chutí partnerce a dětem. V domácnosti se chovají jako dobří hospodáři, občas jen víc utratí za zábavu a oblečení. Jsou ale ochotní se obětovat druhým a dávat jim najevo lásku, nesmíte však na ně tlačit, pak utečou. Bránit se nabídkám na zálety je pro ně zkouška charakteru. Dokážou vydržet, když opravdu milují a mají pocit duševního naplnění.

 

 

Hodně štěstí s výběrem vám přeje náš kamarád astrolog David!   

Nemáte partnera? Nevadí! ... My víme, jak na to ...

Jak najít pravou Lásku?Zdá se nám nesmírně těžké, najít člověka, který k nám patří? A pokud už se někdy někdo takový objevil, zamilovanost stejně po čase přešla, rozplynula se jak obláček dýmu a zůstalo po ní jen zranění a smutek? Nemusí tomu tak být, ale chce to hodně kuráže a pravdivosti...

Chcete se dozvědět víc? Tak si přečtěte náš článek - 

„Jak najít pravou Lásku?“ – návod o šesti bodech

 
©  2011  Přístav 69   Powered by Constructor system