Přístav 69 - Úvodní stránka774 696 059
10.00-18.00h

775 651 220
18.00-23.00h

AktualityUmění dobrého života

16.2.2014

Milí přátelé,

dlouho jsme přemýšleli nad tím, jaké semináře Vám na tento rok nabídnout. Co vlastně jako šamani umíme a s čím Vám můžeme pomoci? A dospěli jsme k závěru, že jakýmikoliv sebelepšími informacemi těžko. Informace jsou pěkná věc, ale stejně náš život ovlivňují jen pramálo. Podstatná je zkušenost - Vaše vlastní, Vašeho rodu, přátel, naší kultury. Zkušenost je to, co určuje naše jednání, mapy, v kterých se pohybujeme. A je celkem lhostejné zda víme, že jsou špatné nebo ne, stejně nás neochvějně vedou vpřed.

A tak semináře v letošním roce budou jiné, než byly dříve, povedou Vás pomocí šamanských cest k získání Vaší vlastní nové zkušenosti. Nové poznání určuje novou cestu, maže nefunkční mapy našeho života tak, abychom mohli vstoupit do lepšího životního prostoru, abychom dokázali mistrně zvládnout Umění svého dobrého života. A protože jsme se, jak jistě všichni víte, přesunuli do Háje, budeme, pokud nám to počasí dovolí, co nejvíce pracovat v krásné okolní přírodě.

Celý lidský život se dá rozdělit na několik oblastí, jejichž zvládnutí je pro dobrý život stěžejní. Jsou to rodové vazby, partnerský život, vyléčení našich zranění a získání zpět svojí síly, hojnost a nakonec smysl a směřování vlastního života. Pokud dokážeme úspěšně zvládat všechny tyto oblasti, náš život se stane naplněným, šťastným, zdravím a o to myslím, každému z nás jde : D

 

Tak tady je naše nabídka nových seminářů na rok 2014:


březen -  Umění dobrého života – ROD – místo odkud přicházíme

květen - Umění dobrého života – LÁSKA – studnice souznění a inspirace

červen - Umění dobrého života – OSOBNÍ SÍLA – hledání ztracených částí duše

říjen - Umění dobrého života – HOJNOST - magie peněz

prosinec - Umění dobrého života – MÍSTO NA ZEMI – Quo vadis?

 

Přesné termíny najdete v záložce SEMINÁŘE !!!


« Zpět

©  2011  Přístav 69   Powered by Constructor system