Přístav 69 - Úvodní stránka774 696 059
10.00-18.00h

775 651 220
18.00-23.00h

Ezoterické léto 2012 – Akce pro lidi, kteří milují život!Zlatý střed

FOTOGALERII Z AKCE NAJDETE ... TADY

Rádi bychom Vás pozvali na letní festival, který si vzal za cíl vytvořit místo pro setkání odborníků i laiků z širokého spektra oborů - ezoteriky, alternativní medicíny, šamanismu, tantry, věštění i rituálů. Chceme vytvořit prostor pro rozhovory mezi všemi zúčastněnými! Celý víkend a to už od pátku odpoledne budou na Kubasově chalupě pod Orlickými horami probíhat zajímavé přednášky, semináře a energetická cvičení. Zároveň se budete moci podívat na Vaši budoucnost, absolvovat napojení na reintegrační energii, odblokovat se při terapii, konstelaci nebo EFT, vyzkoušet automatickou kresbu, seznámit se s jiným pohledem na lidskou sexualitu, rozhýbat tělo nebo zažít šamanské cestování či večerní magický rituál… A to vše na jednom místě!!!

 

Kdy? 17. – 19. srpen 2012


PODROBNÝ PROGRAM NAJDETE ... ZDE


Kdo Vás bude provázet?


Renata Marie

Renata Marie - Vykladačka tarotu, malířka a moudrá dáma. Renata nejenže zná tarot od historie po současnost, všechny jeho formy, obsahy, symboly a zpracování, ale zajímá se i o zapomenuté věštecké metody, jako je například nombrologie. Její věštby umí dekódovat zprávy o duši, vyjasňují situace a pomáhají v rozhodování. Renata Marie věští také v televizi.

 

 

Pavel Švarc

Pavel Švarc - Šaman, léčitel, kartář a numerolog. Pavel žije dle svého motta, že Zem je krásné místo pro život a do chuti žít vrací své klienty ve své šamanské poradně a na seminářích, kterou provozuje se svou ženou Markétou. Bude Vás provázet šamanským bubnováním i sobotním rituálem.

 

 

Ondřej HabrOndřej Habr - Astrolog, který se zajímá, studuje a učí o čem je lidská duše, zkoumá její reakce na podněty a zákonitosti. Ondřej věří, že objasněním příčin na tomto poli lze mnohé změnit. Zabývá se také organizací a směrováním cest na silná místa po Česku i světě, astrojógou, masážemi k uzdravení a regenerací organizmu.

 

 

Gita GabrielliGita Gabrielli miluje šanson, jazz, píše povídky, pohádky, ale i filosofické úvahy, co ale píše nejraději, jsou čísla z data narození, které, jak ona říká, otevírají veškerá zákoutí naší duše a dovedou nás k pochopení našeho bytí. Gita je brilantní numeroložka a skvělá vypravěčka, která sype z rukávu neuvěřitelné množství informací o nás samých i o světě kolem nás.

 

 

Jan PešičkaHonza Pešička se osobním rozvojem, sebepoznáním, hypnózou a konstelacemi zabývá už řadu let. Učil se u takových kapacit jako jsou J.Winkler nebo Wilfried Nelles. V současnosti pracuje jako kouč. Je členem ČASK, ale především je to dobrý chlap, člověk s otevřeným srdcem.

 

 

 

Zuzana MejšnerováZuzana Mejšnerová - Do životů i osudů ostatních nahlíží stejně snadno, jako dýchá… Využívá automatickou kresbu, karty a zejména svou jasnovidnost k odhalení našich potíží ale také k diagnostice zdravotního stavu. A pokud někdo dostal od Pána Boha dar vidět pod pokličku nás samých, je to právě Zuzana.

 

 

MisabelkaMisabelka nabízí poradenství pomocí psychologického rozboru sebepoznání a objevování našeho Já. Při výkladu karet můžete zjistit důvody, proč prožíváte strach, nedostatek lásky, celkové sebedůvěry a proč se Vám v životě nedaří a co udělat pro to, aby se osud obrátil ve Váš prospěch. Misabelka žije svůj život s andělskými energiemi.

 

 

Markéta ŠvarcováMarkéta Švarcová - Pokud o někom můžeme říct, že ten člověk se na vás podívá a vaše duše se rozzáří, tak to je přesně Markéta. Markéta je šamanka, zvuk jejího bubnu a spojenci, s kterými pracuje, vyléčí bolavou duši a vrátí vám víru v dobré bytí. Už od mládí se zabývá také chiromantií. Považuje ruku za fascinující a živé svědectví o tom, jak jsme zrovna na tom J a co s tím …

 

 

Adriana KučkováAdriana Kučková - Jak Ajka říká: „Věnuji se péči o tělo a dušičku.“ A je to tak. Přichází se srdcem na dlani a nabízí nám zcela jiné, otevřené a přátelské pojetí sexuality jako cesty k naší energii a vitalitě. Boří mýty a dává do souladu sexualitu jako niternou komunikaci v láskyplném vztahu a jako cestu k povýšení člověka na bytost, která žije v jednotě s Matkou Zemí.

 

 

Zoja PerglerováZoja Perglerová - Zojka je na cestě za poznáním sebe sama – své hodnoty, své síly, své odvahy a lásky sama k sobě. Již 11 let sobě i ostatním pomáhá v objevování pravého světa ženy – ženy matky, milenky, bohyně… Žena má mnoho podob a všechny mají své kouzlo. Věnuje se cvičení Mohendžodáro, tatře józe pro ženy, aromaterapeutickým masážím a shiatsu.

 

 

Eva PortlováEva Portlová - EFT patří mezi metody energetické psychologie, mladého oboru, který si získává čím dál větší popularitu nejen mezi zastánci alternativní medicíny, ale i lékaři, psychology a psychiatry. Eva se touto metodou zabývá již řadu let a s velkým úspěchem. Není divu, protože až ji uvidíte, poznáte, že má dar – její ruce jsou totiž zázračné.

 

 

Lenka SpěváčkováFyzioterapeutka Lenka Spěváčková se zajímá o vědomou práci s tělem, o prožití pohybu a o souvislosti mezi napětím těla a lidskou psychikou. V terapii se věnuje dětem, lidem s tělesným handicapem, a všem, kteří chtějí vrátit tělu jeho původní přirozenou pohyblivost bez bolestí a omezení.

 

 

Jan ZemanJan Zeman o sobě říká, že vše musí mít vždy logické vysvětlení. Přes výrobu orgonitů a zapperu se dostal až k reintegrační energii. Honza léčí pomocí energie všechny tělesné neduhy a jeho úspěchy jsou úžasné. V poslední době ještě ke všemu propadl kouzlu a účinnosti MMS! O tom všem Vám bude vyprávět.

 

 

 

Kubasova chalupa

A jak to bude probíhat?


Festival bude hostem v krásné Kubasově chalupě a na loukách v okolí Sudislavi nad Orlicí od pátku do neděle. Přednášky, cvičení i semináře budou venku, ale pokud nám počasí nebude přát, v chalupě je veliký přednáškový sál. Ubytování  - buď ve spacáku v chalupě, nebo ve vlastních stanech. Strava - zajistíme v pátek a sobotu večeři, dva teplé obědy a dvě snídaně, ale možná bude i svačinka… Podrobné informace o místě, organizaci a seznam přednášek obdržíte, až po přihlášení. Zbývá jenom cena a ta je 2000 Kč. Pokud Vám přednášky nebudou stačit a potřebovali byste ještě osobní konzultace jako je výklad karet, terapii EFT, reintegrační připojení atp. počítejte prosím navíc s částkou 100 Kč za sezení, ale záleží na Vaší šikovnosti, třeba se Vám podaří přednášející usmlouvat :)

Je však nutná platba předem – č.ú.: 51-1860020217/0100, ať víme, kolik nás bude a kolik toho má paní kuchařka uvařit …

Informace a přihlášky: Tel.: 774 696 059, mail:  zlatystred@gmail.com


Přijeďte, Vaše duše se zaraduje!

 

Za společenství Zlatý střed

Pavel a Markéta Švarcovi

 

©  2011  Přístav 69   Powered by Constructor system