Přístav 69 - Úvodní stránka774 696 059
10.00-18.00h

775 651 220
18.00-23.00h

AktualityStaňte se součástí šamanského kruhu ...

5.9.2013

Milí přátelé, důvodem proč píšu tyto řádky, není ani tak propagace či snaha o obstarání si tučnější obživy, jako touha najít spolupracovníky, kteří by od září zasedli s námi u ohně v týpí a společně zkoumali témata Ducha v šamanském kruhu.

Co je to vlastně Šamanský kruh a čím se zabývá? Tradice zkoumat vědomí ve prospěch společenství, pro svůj vlastní růst a posun či pro svou potěchu je prastará. Všechny kmenová společenství mají skupiny těch, kteří se snaží uvidět o krok dál a vynést na svět dosud skryté poznání. Šamanský kruh je vlastně taková starodávná akademie věd, která však ke své práci používá šamanské metody, tj. zkoumá svět pomocí změněného stavu vědomí.

Šamanský kruh

 

Letos otvíráme už pátý Šamanský kruh. Jaká byla témata předchozích ročníků? Zkoumali jsme vnitřní i vnější prostor člověka, zkoumali jsme tabuizovaná témata v kolektivním vědomí a snažili se jim dát nové pochopení a obsah, hledali jsme, jaké jsou cesty za svobodou i vztah člověka k matce Zemi, na vlastní kůži jsme poznávali energetické vlastnosti lidského těla. Dotýkali jsme se smrti, nekonečna, záměru, vědomí, dvojníka, přátelství, času, celistvosti … Stavitelé příběhů, Doma na Zemi, Volání do druhého kruhu, Putování za svobodou. Každý rok přinesl své specifické čarovné poznání.

Ráda bych Vám prozradila, jak se bude jmenovat letošní kruh, ale ještě to sama nevím. Jsem jeho součástí jako každý jiný, jednou nohou uvnitř a druhou ven.  Něco však přeci jen vím … kruh, který se zanedlouho otevře, bude ryze šamanský a naučí nás umění jak navázat pevný, důvěrný vztah se světem za zraky, s šamanskými spojenci a dovednostem vedoucím k rozšíření vlastních možností o síly spojenců. Cesta šamanského kruhu vede tentokrát dolů do Dolního světa k branám léčitelským.

Šamanský kruh

 

Je nás patnáct souputníků a hledám ještě pět, kteří se připojí. Hledám ty, kteří už nechtějí spočívat na mělčině, a kteří mají odvahu vstoupit do hlubokých tůní vlastního nitra. Nehledám vyvolené, ale ty, kteří dokážou být ryzí a pravdiví. To je totiž největší dar, to je jediný nutný předpoklad k dobré šamanské práci. Nemusíte nic vědět, ale musíte mít odvahu dozvědět se. Jste to vy? Jsi to ty? Pak věz, že pro tebe tu sedím, tebe hledám a píšu v nočním tichu v Háji tyto řádky.

Tak to je myslím vše :)  Tak pokud se chceš dozvědět ještě víc, či cosi o organizaci podívej se prosím na naše stránky:  http://www.pristav69.cz/3-87_Celorocni-samanske-vzdelavani---SAMANSKY-KRUH----.htm

 

A za sebe, za Pavlíka, za celý šamanský kruh se těšíme v září na shledanou!

Markéta Švarcová, šamanka z Háje

 

Kontakt - tel: 775651220 nebo 482 311 972; poradna@pristav69.cz


« Zpět

©  2011  Přístav 69   Powered by Constructor system